TouchScreen 5 Business

Monitory Avtek TouchScreen 5 Businnes to seria stworzona dla małych i średnich sal konferencyjnych, oferująca nowoczesny, pozbawiony wystających ramek design. Dotyk użytkownika jest rozpoznawany przez panel pojemnościowy – nowoczesną, inteligentną technologię, która zapewnia nie tylko najbardziej naturalne odwzorowanie dotyku, ale też potrafi rozpoznawać przedmioty na powierzchni ekranu. Dzięki tej technologii użytkownik może np. wygodnie oprzeć dłoń na ekranie monitora podczas pisania.

Avtek Touchscreen 5 Business

Dostosowany do środowiska biznesowego pulpit nowego modelu Avtek użytkownik może zapełnić własnymi aplikacjami pobranymi za pomocą zainstalowanego sklepu Avtek Apps, gdzie znaleźć można szeroki wachlarz aplikacji biznesowych. Monitor wyposażony jest w łączność WiFi i Bluetooth oraz aplikację ScreenShare Pro do bezprzewodowego przesyłania obrazu. Zestaw zawiera również dwa interaktywne pisaki posiadające konfigurowalne przyciski idealne np. do zmiany slajdów w podczas prezentacji. Spotkania biznesowe to nie tylko obraz, ale też audio – dwa głośniki stereo oraz wbudowany subwoofer zapewnią jego wyjątkową jakość. Uniwersalność tego rozwiązania to podkreśla także liczba portów, która pozwoli na podłączenie dowolnego komputera.

Dostępne rozmiary: 55”, 65”

Specyfikacja Avtek TS 5 Business 55"

Specyfikacja Avtek TS 5 Business 65"

Dane techniczne

Rozdzielczość panelu 3840 x 2160
Żywotność panelu 30.000 h
Grubość wzmocnionej szyby 4 mm
Wyjścia wideo HDMI HDMI
Wyjście audio Mini jack 3.5 mm
Wbudowane głośniki 2x 10 W + 15 W subwoofer
Wejścia wideo 2 x HDMI, VGA (D-Sub15)
Wejścia audio Mini jack 3.5 mm
Dodatkowe funkcje Android OS, Komunikacja Bluetooth, Komunikacja Wi-Fi, Menu dotykowe OSD, Slot OPS, USB Media Player
Gwarancja 2 lata na urządzenie, 2 lata na panel (5 lat na urządzenie i 5 lat na panel po bezpłatnej rejestracji na http://www.avtek.eu/warranty/)
Dołączone akcesoria Pilot z bateriami, Pisaki (3 szt), Przewód audio (5m), Przewód HDMI (1,5m), Przewód USB (5m), Przewód VGA, Przewód zasilający (3m), uchwyt montażowy ścienny
Certyfikaty CE, ISO 9001, ISO 14001, RoHS, WEEE

Zobacz inne modele