Touchscreen 5 Connect

TouchScreen 5 to nowa generacja monitorów interaktywnych Avtek na którą składają się dwa modele – Lite i Connect. Posiadają one wiele cech wspólnych: panel o rozdzielczości 4K@60Hz, 20 punktów dotyku oraz szybki moduł Android w wersji 7.0. Oferują również możliwość aktualizacji oprogramowania monitora poprzez internet, dzięki czemu użytkownik łatwo uzyska dostęp do nowych funkcji. Oba modele współpracują także z Avtek Share – bezprzewodowym urządzeniem USB do przesyłania obrazu, dźwięku i dotyku na monitor, które nie wymaga instalowania dodatkowych aplikacji na laptopie.

Avtek Touchscreen 5 Connect

TouchScreen 5 Connect jest modelem bardziej zaawansowanym, przeznaczonym dla wymagającego użytkownika, który aktywnie korzysta z monitora interaktywnego. Connect posiada wbudowaną w system Android aplikację do bezprzewodowego przesyłania obrazu, możliwość pisania dwoma kolorami jednocześnie oraz przedłużoną, 5 letnią gwarancję wraz z serwisem One-to-One. Wersja Connect została także wyposażona w głośniki 2x 16W, moduł Bluetooth/WiFi oraz większą ilość portów – w tym wyjście HDMI pozwalające na przesłanie obrazu wraz z naniesionymi na niego notatkami.

Dostępne rozmiary: 65”, 75”, 86”

Dane techniczne

Rozdzielczość panelu 3840 x 2160
Żywotność panelu 50.000 h
Grubość wzmocnionej szyby 4 mm
Wyjścia wideo HDMI HDMI
Przekątna 75"
Wyjście audio Mini jack 3.5 mm
Wbudowane głośniki 2x 16 W
Wejścia wideo 2 x HDMI, VGA (D-Sub15)
Wejścia audio Mini jack 3.5 mm
Dodatkowe funkcje Android OS, Komunikacja Bluetooth, Komunikacja Wi-Fi, Menu dotykowe OSD, Slot OPS, USB Media Player
Gwarancja 2 lata na urządzenie, 2 lata na panel (5 lat na urządzenie i 5 lat na panel po bezpłatnej rejestracji na http://www.avtek.eu/warranty/)
Dołączone akcesoria Pilot z bateriami, Pisaki (3 szt), Przewód audio (5m), Przewód HDMI (1,5m), Przewód USB (5m), Przewód VGA, Przewód zasilający (3m), uchwyt montażowy ścienny
Certyfikaty CE, ISO 9001, ISO 14001, RoHS, WEEE

Inne modele

Avtek Touchscreen 5 Lite

Avtek Touchscreen Lite