Kontakt

W sprawie zakupu produktów, prosimy o kontakt z naszymi PARTNERAMI , którzy udzielą Państwu wsparcia w zakresie wyboru sprzętu.

W sprawie gwarancji sprzętu, zachęcamy do przejścia w zakładkę SERWIS . Znajdują się tam pełne informacje dotyczące gwarancji naszych produktów oraz dane kontaktowe do serwisu.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o marce i produktach Avtek prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się obok.

Formularz kontaktowy

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z polityką prywatności ( https://avtek.pl/polityka-prywatnosci.html ). Administratorem danych osobowych jest spółka VIDIS SA z siedzibą w Kobierzycach, ul. Logistyczna 4, Bielany Wrocławskie .