Oferta

Oferta icon
monitory interaktywne icon

Monitory interaktywne

Interaktywność w najlepszym wydaniu. Avtek to najwyższa jakość obrazu, intuicyjna obsługa oraz uniwersalność, która sprawia, że monitory tej marki sprawdzą się zarówno podczas zajęć lekcyjnych jak i spotkań biznesowych.

tablice interaktywne icon

Tablice interaktywne

Najbardziej przystępna forma interaktywności o jakości potwierdzonej logiem Avtek. Tablice interaktywne Avtek to rozwiązanie przeznaczone do edukacji, które oferuje interaktywność w dużym formacie i przystępnej cenie.

ekrany projekcyjne icon

Ekrany projekcyjne

Każdy projektor potrzebuje dobrej powierzchni, aby uwolnić swój potencjał. W szerokiej ofercie ekranów projekcyjnych Avtek można odnaleźć rozwiązania w różnych wielkościach, formatach obrazu oraz sposobach montażu.

pracownie terminalowe icon

Pracownie terminalowe

Prosta w obsłudze i zarządzaniu pracowania terminalowa oparta o rozwiązania Avtek to idealna alternatywa dla tradycyjnych pracowni. Terminale Avtek to oszczędność czasu, miejsca oraz zużywanej energii elektrycznej.

akcesoria icon

Akcesoria

Akcesoria marki Avtek to oferta stworzona, aby idealnie uzupełniać się z produktami, które są przeznaczone do używania w obrębie sali lekcyjnej lub konferencyjnej. Świetnie komponują się m.in. z monitorami i tablicami.

systemy montażowe icon

Systemy montażowe

Urządzenie i sposób jego montażu to dwie strony tej samej monety. Systemy montażowe Avtek to szereg rozwiązań dla monitorów interaktywnych, tablic czy projektorów, które łączy wysoka jakość i bezpieczeństwo.

systemy montażowe icon

Monitor dwustronny

Monitory Avtek z serii DS Dual to innowacyjne podejście do reklamy i wyświetlania treści. Zamiast dwóch oddzielnych ekranów – jedno samodzielne urządzenie.