Oferta

Oferta icon
monitory interaktywne icon

Monitory interaktywne

Interaktywność w najlepszym wydaniu. Avtek to najwyższa jakość obrazu, intuicyjna obsługa oraz uniwersalność, która sprawia, że monitory tej marki sprawdzą się zarówno podczas zajęć lekcyjnych jak i spotkań biznesowych.

tablice interaktywne icon

Tablice interaktywne

Najbardziej przystępna forma interaktywności o jakości potwierdzonej logiem Avtek. Tablice interaktywne Avtek to rozwiązanie przeznaczone do edukacji, które oferuje interaktywność w dużym formacie i przystępnej cenie.

ekrany projekcyjne icon

Ekrany projekcyjne

Każdy projektor potrzebuje dobrej powierzchni, aby uwolnić swój potencjał. W szerokiej ofercie ekranów projekcyjnych Avtek można odnaleźć rozwiązania w różnych wielkościach, formatach obrazu oraz sposobach montażu.

drukarki 3D icon

Drukarki 3D

Kompaktowe urządzenie, które zmieści się w każdej klasie.

akcesoria icon

Akcesoria

Akcesoria marki Avtek to oferta stworzona, aby idealnie uzupełniać się z produktami, które są przeznaczone do używania w obrębie sali lekcyjnej lub konferencyjnej. Świetnie komponują się m.in. z monitorami i tablicami.

systemy montażowe icon

Systemy montażowe

Urządzenie i sposób jego montażu to dwie strony tej samej monety. Systemy montażowe Avtek to szereg rozwiązań dla monitorów interaktywnych, tablic czy projektorów, które łączy wysoka jakość i bezpieczeństwo.

systemy montażowe icon

Monitory informacyjne

Wyświetlacze digital signage Avtek mogą być używane do nadawania dynamicznych treści w przestrzeniach publicznych i korporacyjnych, przy jednoczesnej zdalnej aktualizacji za pomocą oprogramowania. Zapewniają interaktywny sposób dostarczania wiadomości do odbiorców.