Akcesoria

akcesoria icon

Oferta Avtek to także praktyczne akcesoria, które doskonale sprawdzą się w wykorzystaniu z takimi produktami AV jak monitor, tablica interaktywna czy projektor.

Kabel Avtek Active Optical HDMI

Kable Avtek Active Optical HDMI zapewniają niezrównaną wydajność i trwałość dla potrzeb audio i wideo, oferując zaawansowaną obsługę rozdzielczości 4K60Hz 4:4:4 i solidną szybkość transferu 18 Gb/s. Te elastyczne, pozłacane kable są dostępne w różnych długościach, zapewniając optymalną łączność i jakość w każdej konfiguracji, od kina domowego po profesjonalne systemy AV.

Ze względu na niewielkie rozmiary projektory często są wykorzystywane jako przenośne rozwiązanie do wyświetlania obrazu. Dlatego ważne jest, aby odpowiednio je zabezpieczyć podczas transportu. Specjalnie zaprojektowane torby Avtek gwarantują niezbędną ochronę, a uniwersalny rozmiar i specjalne pasy do unieruchomienia projektora powodują, że pasują do większości typów projektorów biznesowych.

Avtek Torba do projektora
Avtek soundbar

Avtek Soundbar 2.1 ver 2 idealnie spełni potrzebę wysokiej jakości dźwięku w sali konferencyjnej czy szkolnej, zwłaszcza w zestawie z tablicą interaktywną i projektorem.

Avtek Charging Cart to wyjątkowo prosta i praktyczna mobilna szafka, dzięki której łatwo przechowamy, naładujemy i przewieziemy laptopy oraz inne urządzenia mobilne.

Dostępne są dwa modele szafki:

  • Avtek Charging Cart 20 (pomieści jednocześnie do 20 laptopów/tabletów do 15,6”)
  • Avtek Charging Cart 30 (pomieści jednocześnie do 30 laptopów/tabletów do 15,6”)
Avtek charging cart

Przejdź do produktów