Akcesoria

akcesoria icon

Oferta Avtek to także praktyczne akcesoria, które doskonale sprawdzą się w wykorzystaniu z takimi produktami AV jak monitor, tablica interaktywna czy projektor.

Avtek Kabel HDMI

Tablica interaktywna to także powierzchnia suchościeralna na którą można nanosić notatki tak jak na zwykłą tablicę suchościeralną. Stosowanie akcesoriów pielęgnacyjnych Avtek gwarantuje długą żywotność powierzchni tablicy interaktywnej.

Ze względu na niewielkie rozmiary projektory często są wykorzystywane jako przenośne rozwiązanie do wyświetlania obrazu. Dlatego ważne jest, aby odpowiednio je zabezpieczyć podczas transportu. Specjalnie zaprojektowane torby Avtek gwarantują niezbędną ochronę, a uniwersalny rozmiar i specjalne pasy do unieruchomienia projektora powodują, że pasują do większości typów projektorów biznesowych.

Avtek Kabel HDMI
Avtek Kabel HDMI
Avtek Kabel

Aby zapewnić najwyższej jakości sygnał ważne jest zastosowanie wysokiej klasy komponentów takich jak kable i przyłącza marki.

Avtek Soundbar 2.1 ver 2 idealnie spełni potrzebę wysokiej jakości dźwięku w sali konferencyjnej czy szkolnej, zwłaszcza w zestawie z tablicą interaktywną i projektorem.

Avtek soundbar

Avtek Charging Cart to wyjątkowo prosta i praktyczna mobilna szafka, dzięki której łatwo przechowamy, naładujemy i przewieziemy laptopy oraz inne urządzenia mobilne.

Dostępne są dwa modele szafki:

  • Avtek Charging Cart 20 (pomieści jednocześnie do 20 laptopów/tabletów do 15,6”)
  • Avtek Charging Cart 30 (pomieści jednocześnie do 30 laptopów/tabletów do 15,6”)

Avtek charging cart

Przejdź do produktów