Systemy montażowe

systemy montażowe

Każde urządzenie takie jak tablica, monitor interaktywny czy projektor można zamontować na kilka różnych sposobów. Monitor lub tablica interaktywna standardowo montowane są na ścianie lub na statywach mobilnych, projektory - na ścianie lub suficie. Wszystko według potrzeb użytkowników.
Systemy montażowe Avtek to uniwersalne i sprawdzone rozwiązania dostępne na polskim rynku od wielu lat. Ergonomia montażu, przystępna cena i bardzo dobra jakość - to charakterystyczne cechy uchwytów oraz statywów Avtek.

Montaż ścienny

Oferta dla tablic interaktywnych zawiera statywy jezdne z wysięgnikiem na projektor, a także wygodne regulowane uchwyty ścienne pozwalające na płynną zmianę wysokości tablicy. Statywy posiadają wysięgnik na projektor i dostępne są również w wersji mobilnej. Projektory krótkoogniskowe są popularne w edukacji jako element zestawu z tablicą interaktywną. Standardowo nie posiadają w zestawie uchwytów - dlatego w ofercie Avtek znajdują się uniwersalne uchwyty ścienne pozwalające na dopasowanie odległości projektora od powierzchni tablicy.

wallmount pro
lifts

Windy

Oferta Avtek zawiera także windy dla projektorów. Idealnie nadają się do instalacji w sufitach podwieszonych o dowolnej konstrukcji. Każdej sali lekcyjnej lub konferencyjnej nadają schludnego wyglądu.

Montaż mobilny

Dla monitorów interaktywnych dostępne są ekonomiczne uchwyty ścienne VESA oraz statywy jezdne pozwalające na stworzenie mobilnego zestawu interaktywnego współdzielonego pomiędzy kilka pomieszczeń.

mobilny regulowany statyw avtek

Montaż sufitowy

Trzecią kategorią produktów są uchwyty sufitowe do projektorów. Wygodny i pewny montaż pod sufitem to podstawa udanej instalacji zawierającej projektor i ekran. W ofercie Avtek znajdują się uchwyty sufitowe w kilku wersjach oraz akcesoria – co pozwala spełnić wymagania użytkownika oraz wymogi techniczne instalacji.

easymount z projektorem promount cut

Przejdź do produktów